Inovujeme Plzeň 2023

  • 2. června – 3. června
  • 10:00 – 19:00

Popis akce

Přichází akce pro všechny technologické nadšence a milovníky inovací – festival Inovujeme Plzeň! Letos se bude konat poprvé v nově zrekonstruovaném areálu technologického parku TechTower a nabídne návštěvníkům exkluzivní pohled na nejnovější projekty a trendy v oblasti umělé inteligence, autonomního řízení, elektromobility, robotiky a dalších inovací.

Jeden z největších technologických festivalů v České republice se bude letos konat 2.-3.6.2023. Festival je místem setkání profesionálů, studentů, podnikatelů a široké veřejnosti, kteří mají něco společného. Zájem o technologie a inovace. Kromě expozic regionálních i zahraničních firem, univerzitních projektů a výzkumů, nabízí festival také FPV závody dronů a bohatý doprovodný program, který diváky rozhodně nezklame.

Neváhejte a přijďte se inspirovat, užít si nevšední zážitky a poznat nové lidi na festivalu Inovujeme Plzeň!

V rámci akce opět proběhne soutěž FotkaFilm pro nadšence dronů, kteří rádi sbírají na své drony krásné záběry v podobě fotky nebo videa. Registrace a pravidla soutěže najdete na webových stránkách akce.

Podrobný program budeme postupně doplňovat na web: www.inovujemeplzen.cz

Jste firma, která má zajímavý projekt a chcete patřit mezi vystavovatele festivalu? Ozvěte se na email: polesakova@plzen.eu

Hlavním sponzorem akce je firma DJI Telink, která věnuje do soutěže FotkaFilm hodnotné ceny.


vstupné zdarma

Další akce