Prostory v TechTower

Kanceláře

Jste inovativní společnost a hledáte, kde byste se usadili?

TechTower nabízí 2500 m2 kanceláří ideálních pro podnikání a inovace. V nich si vybere malá i vetší firma, která chce spíše než izolaci v soukromí, být součástí ekosystému podobně smýšlejících firem i jednotlivců.

Zjistit víc

Multifunkční sál

Multifunkční sál o velikosti 640 m2 je ideální místo pro organizaci eventů s technologickou, či inovativní tématikou.

Nabízíme využití audiovizuální techniky a zapůjčení nábytku k interierovému využití.

Zjistit víc

Cowork

Sdílené kanceláře o rozloze 400 m2, které najdete ve 4. patře, jsou domovem pro mladé inovátory, startupisty, freelancery i studenty. K dispozici jsou 2 typy přístupů: Flexibilní místo a fixní stůl, který je po celou dobu členství jen váš.

Samozřejmostí je i špičková konektivita, káva zdarma nebo relaxační místnost, kde si můžete odpočinout po těžké práci u dobré knížky, deskových her a konzolí.

Zjistit víc

SeedUp Space

Srdce TechToweru se nachází v 6. patře budovy v prostoru nazvaném SeedUp Space. Tento prostor je ideálním místem pro uspořádání prvního setkání s investory nebo týmových porad u dobré kávy a dezertu.

SeedUp Space je umístěn téměř až na samém vrcholu TechToweru, což znamená, že poskytuje nádherný výhled až za hranice České republiky, za které naše startupy míří.

Zjistit víc

Zasedací místnosti

Pořádáte firemní akci, ale sál je na Vás příliš velký? Plánujete workshop, školení, obchodní schůzku či jednání, na kterých potřebujete soukromí?

Využijte naše zasedací místnosti. Nabízíme jich hned několik. Každá má určitá specifika, ale všechny spojuje technická vybavenost a špičková konektivita.

Zjistit víc

Testovací vodní nádrž

Unikátní 10 metrů hluboká vodní nádrž určená pro výcvik a testování vodních robotů a dronů.

Nádrž je umístěna ve 3. patře a svou rozlohou pokračuje až do přízemí.

V České republice se jedná o raritu, kterou zatím jinde nenajdete.

Zjistit víc

Galerie

Nejvyšší patro TechToweru je věnované galerii, ve které si můžete prohlédnout expozici historických snímků poskytnutých archivem Plzeňského Prazdroje. Najdete zde fotografie z dob největšího rozmachu pivovaru, technické výkresy i etikety piva Světovar.

Zjistit víc