Startup Weekend

SIT Port

SIT Port

Popis akce

Startup Weekend je 54 hodin trvající setkání a současně příležitost pro rozjezd podnikání bez ohledu na to, jestli se jedná o produkt, službu nebo technologickou novinku. Startup Weekend nedělá rozdíly mezi vývojáři, IT,  marketéry nebo grafiky. Ať jsi freelancer, student nebo startupista,  s námi si užiješ parádní víkend!

Máš chuť pracovat na svém projektu a zároveň si chceš užít spoustu zábavy a poznat nové lidi se stejným zápalem? Pak je ti Startup Weekend šitý přímo na míru. Během víkendu zažiješ vše, co patří k založení startupu. Během víkendu se u tebe vystřídá spousta emocí – radost, stres, klid, únava, ale nad to vše si to hlavně náramně užiješ! Na cestě k založení startupu se setkáš s výjimečnými speakry, mentory, investory i sponzory, kteří jsou připraveni tebe a tvůj tým na začátku cesty podpořit .

Letošní ročník akce bude výjimečný, protože se poprvé uskuteční v novém areálu TechTower, a to konkrétně v SeedUp Space. Vyměnili jsme sklep za pořádné výhledy a my věříme, že tahle změna dodá akci nový rozměr.

S registrací vyčkej do začátku března. Doporučujeme ti ale sledovat Facebook Startup Weekend Pilsen, kde se dozvíš každou novinku.

Jsi nedočkavý/á už teď nebo máš nějaké dotazy? Neváhej se ozvat Terce Nové na email: novat@plzen.eu


Místo

TechTower, SeedUp Space
Koterovská 152, Slovany, Plzeň

Vstupné 690 CZK (můžeš využít studentských a dalších slev)

Lidi

SIT Port