TechTower Open Days 3.6.

Popis akce

Zveme vás na den otevřených dveří areálu TechTower, jednoho z nejmodernějších vědeckotechnických center v České republice v rámci technologického festivalu Inovujeme Plzeň, a možnost komentované prohlídky.

Těšit se můžete na nahlédnutí pod pokličku místa, kde se rodí budoucnost.
Provedeme vás designovými coworkingovými prostory, networkingovým prostorem SeedUp Space s nádherným výhledem až za hranice České republiky, unikátní desetimetrovou vodní nádrží pro testování podvodních robotů, nebo třeba galerií věnovanou původnímu účelu této budovy, pivovaru Světovar.

Kapacita  míst je omezena, ale pokud se nestihnete zarezervovat online, nezoufejte. Na každý z termínů máme zarezervovaných dalších 10 míst pro návštěvníky festivalu Inovujeme Plzeň, na ty se budete moci přihlásit v den festivalu přímo na recepci TechToweru.

Vstup na prohlídky i festival Inovujeme Plzeň je zdarma.

Web festivalu zde

Brány festivalu se otevřou v pátek 2.6. v 8:00, slavnostní zahájení proběhne v 9:00 na venkovním pódiu před budovou TechTower. Prohlídky proběhnou v pátek 2.6. v časech 14:00 a 16:00 a v sobotu 3.6. v časech 11:00, 13:00 a 15:00.

Projekt je spolufinancován z dotace EU. Na realizaci projektu je získána dotace z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), SLUŽBY INFRASTRUKTURY – ITI (Plzeň) – I. Výzva


Místo

TechTower
Koterovská 152, Slovany, Plzeň